Prezi ile Online Etkili Sunumlar Yapmak


  • Share on Pinterest

Merhaba,

Bilgisayar kullanan ve öğrencilikten geçmiş herkesin en az bir defa sunum yapmaya ihtiyacı olmuştur. Tabi en çok kullanılan PowerPoint programı ile boğuştuğunuz olmuştur. Hele birde o derslerde hocaların yaptığı sıkıcı sunumlar…

Şimdi sizlere hem online hemde daha etkili bir sunum hazırlamak için Prezi – Online Sunum Aracını göstereceğim. http://prezi.com/ üzerinden kayıt olarak kullanabiliyorsunuz. Ücretsiz üyelikte 100 MB alan veriyor ve hazırladığınız sunumlar internet üzerinden herkese açık bir şekilde yayınlanıyor. Aşağıda ücretlendirme tablosu görebilirsiniz.

Prezi Ücretlendirme

Prezi Ücretlendirme

 

Enjoy Paket aylık 4.95$ ama öğrenciler için edu uzantılı bir mail ile üyelik yapıldığında ücretsiz olarak bu pakete sahip olabiliyorsunuz. Hazırladığınız sunumlarıda herkesle paylaşmak durumunda kalmadan gizleyebiliyorsunuz.

Başkalarının hazırladığı sunumları direk olarak kendi hesabınıza kaydederek şablon gibi kullanıp istediğiniz değişikliği yapabiliyorsunuz.

Sıkıcı sunumlara zoom in, zoom out ve dönüş hareketleri ile heyacan katan Prezi için hazırlanmış çok güzel ücretli sunumlarda bulunmakta. Buradan ulaşabileceğiniz bu sunumlar üzerinde ufak değişikler yaparak gerçekten profesyonel işler ortaya çıkartabilirsiniz.

Ücretli sunumlara hiç ihtiyaç duymadan da ortaya çok güzel işler çıkartabilirsiniz.

 

2320 Toplam Görüntüleme 3 Bugün Görüntüleme